Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 501897956 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURUMPLATE 60X25X2,0