Produkta informācija
| Ražotājs | BAUROC |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Augstums | 20 cm |
| Platums | 50 cm |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | Bauroc |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Ienesīgums, m2/gab | 8.3 |
| Svītrkods | 502814464 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Bauroc
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BLOKI BAUROC ECOTERM+ 500X200X600/24