Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Diametrs | 115 mm |
| Stieples | Maza tērauda, Tērauda |
| Produkta veids | Stiepļu suka |
| Zīmols | Makita |
| Stieples diametrs | 0.3 mm |
| Svars | 0.12 kg |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Komplekts | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savienojums: M14. Stieples diametrs 0,3 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501953046 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BIRSTE D115