BENZ.PĻĀV.GRUN.S461VHYBS450E 46CM 125CM
€191,51
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
| Dzinēja cilindra tilpums | 125 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 0.8 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S461VHY BS450E |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 1700 W |
| Dzinēja ražotājs | Briggs & Stratton |
| Dzinēja modelis | 450E Series |
| Darba platums | 45.7 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Ritenīši ar gultņiem | Nē |
| Svars | 28.35 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Regulējams roktura augstums | Nē |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Papildus informācija | Cilindra darba tilpums: 125 cm3 |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502342270 |

Benzīna zāles pļāvējs-pašgājējs GRUNDER S461VHYBS450E
- Pašgājējs zāles pļāvējs ar 125 cm³ četru taktu Briggs & Stratton benzīna dzinēju, kas nodrošina izturību un ilgmūžību.
- Ideāli piemērots vidēji lieliem un lieliem zālieniem.
- Pļaujmašīnas stumšanai nav nepieciešama spēka padeve, jo riteņus darbina dzinējs un elektriskais vads netraucē, tāpēc, strādājot ar smagākām slodzēm, nav jūtams nogurums.
- Dzinēja apgriezienu skaits – 2800/min.
- Zāles pļaušanas augstums ir regulējams no 25 līdz 75 mm. Pļaušanas platums ir 46 cm.
- 60 litru zāles savākšanas maiss ir pietiekami liels, lai to nevajadzētu bieži iztukšot, taču tas nav pārāk smags, lai to nēsātu līdzi.
- Ja nopļautā zāle nav jāsavāc, varat izmantot zāles novadīšanu caur sānu atveri.
- Šī efektīvā zāles pļāvēja lietderīga funkcija ir mulčēšana, t. i., nopļautā zāle tiek sasmalcināta un izvadīta caur pļāvēja aizmugurējo atveri, tādējādi dabiski mēslojot augsni.
- Ierīcei ir salokāms rokturis, kas atvieglo transportēšanu un uzglabāšanu ziemas sezonā.
- Lielākā vibrācijas vērtība – 9,540 m/s2 (K=1,5).
- Šai pļaujmašīnai ir 36 mēnešu garantija.


Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BENZ.PĻĀV.GRUN.S461VHYBS450E 46CM 125CM