B.ALUM.KNIE.PUSAP.G.3.2X10 50GAB.RAL8004
€0,56
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 mm |
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | RAL8004 |
| Kniežu materiāla biezums | 3 - 5 mm |
| Svars | 50 kg |
| Papildus informācija | Garums: 10 mm. Diametrs: 3.2 mm. Kniežu materiāla biezums: 3 - 5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502176084 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: B.ALUM.KNIE.PUSAP.G.3.2X10 50GAB.RAL8004