AUTOMĀTISKAIS SLĒDZIS ETIMAT10 B13A 1P
€2,51
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ETI |
|---|---|
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | ETIMAT10 |
| Fāžu skaits | 1 |
| Poli | 1P |
| Atvienošanas līkne | B |
| Atvienošanas spēja, kA | 10 |
| Strāvas stiprums | 13 A |
| Spriegums | 230 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 18 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Nominālā strāva: 13 A |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502172736 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUTOMĀTISKAIS SLĒDZIS ETIMAT10 B13A 1P