Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Rīka veids | Augu audums |
| Garums | 180 mm |
| Darba daļu materiāls | Tekstilizstrādājumi |
| Produkta veids | Augu tīrīšanas lupatiņas |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 550 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Augu tīrīšanas lupatiņa telpaugiem. 40° mazgāšana |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Zāles skrāpis Fiskars 1011617, 1090 mm, metāls, melna krās. |
| Svītrkods | 502770334 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGU KOPŠANAS AUDUMS FISKARS 1075318