Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Platums | 38.8 cm |
| Augstums | 13.7 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Kastes mērķis | Pārtikai |
| Produkta veids | Augļu grozi |
| Zīmols | Fiskars |
| Garums | 61 cm |
| Svars | 1.03 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502348820 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGĻU GROZS 1062831 FISKARS