Produkta informācija
| Ražotājs | BAHCO |
|---|---|
| Garums | 33 cm |
| Darbības zonas garums | 228 mm |
| Zobu solis | 100 - 300 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Zāģa asmens |
| Zīmols | Bahco |
| Modelis | Sandflex |
| Svars | 0.083 kg |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Plāksnes biezums | 0.9 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Svītrkods | 502847332 |
Bahco Sandflex bimetāla reciprokozā zāģa asmeņi ir izstrādāti prasīgiem metāla griešanas darbiem, kur izturība un precizitāte ir vissvarīgākā. Izstrādāti ar praktiski nesalaužamu bimetāla konstrukciju, šie asmeņi ir piemēroti taisniem griezumiem biezos metālos, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku ar minimālu lūzumu risku. Precīzi slīpētie, rupjie zobi un elastīgais korpuss padara tos uzticamus smagiem darbiem demontāžas, metālapstrādes un industriālajās vidēs.
Galvenās iezīmes:
• Garums: 228 mm
• Biezums: 0.9 mm
• Zobi collā (TPI): 14
• Materiāls: Bimetāls ar HSS zobiem, kas satur 8% kobalta, atsperu tērauda muguriņa
• Asmens forma: Standarta (ST)
• Precīzi slīpēti zobi taisnai, efektīvai griešanai
• Nesalaužama konstrukcija drošībai un uzticamībai
• Elastīgs asmens pielāgojas dažādām griešanas pozīcijām
• Optimizēts biezu metālu griešanai ar zemu vibrāciju
Šie reciprokozā zāģa asmeņi ir paredzēti profesionāliem lietotājiem, piemēram, metālapstrādātājiem, demontāžas profesionāļiem un rūpniecības amatniekiem, kuriem nepieciešami izturīgi instrumenti smagiem darbiem. Tie ir piemēroti lietošanai ar reciprokozo zāģi tādās jomās kā ēku renovācija, metālapstrādes darbnīcas, demontāžas vietas un darbnīcu uzturēšanas darbi.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMEŅI ZOBENZĀĢA 14TPI 228X0.9MM 2GAB