Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 7.7 cm |
| Darbības zonas garums | 45 mm |
| Zobu solis | 1.8 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 2 - 35 mm |
| Svītrkods | 500202944 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMEŅI FIGŪRZĀĢA B-18 45MM 5GAB