Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 9.2 cm |
| Darbības zonas garums | 66 mm |
| Zobu solis | 0.7 mm |
| Piemērots griešanai | Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģa komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Tērauds |
| Plāksnes biezums | 0.5 - 1.5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500202590 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMEŅI 5 FIGŪRZĀĢA T 118 G