Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 300 mm |
| Svars | 0.77 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 4 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Produkta veids | Armatūras šķēres |
| Zīmols | Haushalt |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502275387 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ARMATŪRAS ŠĶĒRES 300MM