ĀRDURVIS DZĪ. DOMOLETTI ANTR.990X2060K
€218,70
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 206 cm |
| Platums | 100 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Dzīvokļa ārdurvis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Classic |
| Modelis | - |
| Krāsas nosaukums | Antracīta krās. |
| Krāsa | Grafīta krās. |
| Rāmja materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDP) |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Komplekts | Vērtne, aploda, eņģes, rokturi, slēdzene. |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Akustiskās durvis. Ieteicamā sienas aile: 1022X2077 MM. Piemērots aplods: 000101055653. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416951 |
Šīs ārējās dzīvokļa durvis ir izgatavotas no izturīga materiāla, tām ir moderns dizains un tās ir izturīgas pret bojājumiem, turklāt vērtnes virsma ir viegli tīrāma. Tās var uzstādīt gan dzīvokļos, gan apartamentos.
Classic durvju komplektā ietilpst: rāmis, apdare, sliekšņa un rokturi.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀRDURVIS DZĪ. DOMOLETTI ANTR.990X2060K