Produkta informācija
| Ražotājs | VILJANDI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Ārā |
| Augstums | 208.8 cm |
| Platums | 89 cm |
| Biezums | 6.2 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Ārējā durvju vērtne |
| Zīmols | Viljandi |
| Kolekcija | Dulcia |
| Modelis | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | Koks |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Pildījuma materiāls | Poliesters |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000051218274 |
| Komplekts | Rāmis ar enģēm, ar A565 slēdzenes korpusu |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rokturis, slēdzene, cilindrs un aproces komplekts tiek pārdots atsevišķi. |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 501725463 |
Profilētās durvis "Dulcia" ir vienkāršas un izturīgas ieejas durvis. Durvju dizains lieliski iederēsies gan privātmāju, gan publisko un ražošanas ēku arhitektūrā. Durvis izgatavotas, izmantojot īpašu tehnoloģiju, un spēj izturēt temperatūras svārstības, kas raksturīgas Ziemeļeiropas klimatam. Durvis ir izturīgas un termiski stabilas, pateicoties ūdensizturīgajām polistirola plāksnēm. Durvju vērtne ir 62 mm bieza, rāmis izgatavots no ozola koksnes, to papildus stiprina alumīnija līstes. Izcilu formu garantē apdarē izmantotās alumīnija plāksnes. Sienas atveres izmērs: 90x210 cm. Komplektā ietilpst durvju vērtne ar kārbu un slieksni, uzstādīts slēgšanas komplekts (eņģes, slēdzenes), aizdares korķi uzstādīšanas atverēm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀRDURVIS DULCIA BRŪNAS 9X21 KREISĀS