Produkta informācija
| Ražotājs | DUMAPAN |
|---|---|
| Garums | 260 cm |
| Platums | 37.5 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Dumapan |
| Kolekcija | Kiruna |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsas nosaukums | Marmora krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 3.9 |
| Sedzamā platība | 3.9 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Iepakojuma garums | 2.62 m |
| Iepakojuma platums | 0.375 m |
| Iepakojuma augstums | 0.032 m |
| Produkta svars ar iepakojumu | 7590 g |
| Izcelsmes valsts | Beļģija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502835443 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APŠUVUMS KIRUNA 2,6X0,375X8MM(3,9)