APDARES PANELIS PVC 1.2X0.25M MONACOGREY
€24,73
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DUMALOCK |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Sienas segumi |
| Zīmols | Dumalock |
| Kolekcija | Monaco Grey |
| Modelis | 202.120.574 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.4 |
| Sedzamā platība | 2.4 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Ūdensizturīgas plāksnes, mazgājamas. Iepakotās netiek atvērtas. |
| Svītrkods | 502416563 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS PVC 1.2X0.25M MONACOGREY