APDARES PANELIS 5-RU59PELĒKS2.7X0.25X5MM
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 270 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.5 cm |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | PVC sienas panelis |
| Zīmols | Okko |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 6.75 |
| Sedzamā platība | 6.75 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Iegādājoties PVC sienu paneļus, salīdziniet partijas numurus. |
| Svītrkods | 502555392 |
Pārveidojiet savas interjera telpas ar Okko PVC sienas paneli, kas paredzēta modernai un izsmalcinātai estētikai. Šim daudzpusīgajam panelim ir skaists, smalks pelēkas un baltas krāsas raksts, kas atgādina dabisko akmeni vai marmoru, kā redzams produkta attēlā. Tas piedāvā mūsdienīgu pievilcību, kas ir ideāli piemērota dažādu telpu atsvaidzināšanai jūsu mājās.
Izgatavotas no izturīga polivinilhlorīda (PVC), šīs paneļi ir lieliska izvēle iekštelpu sienu un griestu apdarei. PVC materiāls ir pazīstams ar savu izturību un vieglu apkopi, padarot to par praktisku un ilgmūžīgu risinājumu aizņemtām mājsaimniecībām. Tā robustā konstrukcija nodrošina stabilu apdari, ko ir vienkārši tīrīt, palīdzot uzturēt jūsu dzīvojamās zonas nevainojamas ar minimālu piepūli.
- Zīmols: Okko
- Produkta veids: PVC sienas panelis (Apdailos dailylentė)
- Materiāls: Polivinilhlorīds (PVC)
- Krāsa: Balta sp., Pilka sp. (White sp., Grey sp.) - ar izsmalcinātu pelēkas un baltas krāsas marmoram līdzīgu rakstu
- Izmēri vienam panelim: 270 cm (Garums) x 25 cm (Platums) x 0.5 cm (Biezums)
- Pārklājums vienā iepakojumā: 6.75 m²
- Uzstādīšana: Paredzēts lietošanai iekštelpās
- Svarīga piezīme: Iegādājoties PVC paneļus, lūdzu, pārliecinieties, ka esat pārbaudījuši partijas numurus, lai nodrošinātu krāsas un raksta saderību visā jūsu projektā.
Šīs paneļi ir piemēroti dažādiem interjera pielietojumiem. Apsveriet to izmantošanu, lai izveidotu elegantu akcenta sienu jūsu viesistabā vai guļamistabā, vai lai piešķirtu izsmalcinātu stilu jūsu gaitenī. Tās ir īpaši piemērotas arī telpām ar paaugstinātu mitrumu, piemēram, vannas istabām un virtuvēm, piedāvājot dekoratīvu un funkcionālu virsmu, kas var izturēt ikdienas lietošanu. Ērtais izmērs un pārklājums padara jūsu renovācijas projekta plānošanu vienkāršu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS 5-RU59PELĒKS2.7X0.25X5MM