Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 42 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Domoletti |
| Modelis | JC1022-E-1287B |
| Biezums | 12 mm |
| Līstes tips | Sākuma leņķa apšuvums |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502341551 |
Pārveidojiet savas interjera telpas ar Domoletti apdares līsti JC1022-E-1287B, kas ir daudzpusīgs un stilīgs risinājums, lai piešķirtu jūsu mājas dekora projektiem pulētu pieskārienu. Šī dekoratīvā apdare ir pārdomāti izstrādāta, lai uzlabotu jebkuras telpas estētiku, nodrošinot tīru un elegantu apdari.
Izgatavota no izturīga un viegla ekspandēta polistirola (EPS) putu, šī līste ir viegli apstrādājama, griežama un uzstādāma, padarot to par lielisku izvēli gan pieredzējušiem DIY entuziastiem, gan pirmo reizi remontētājiem. EPS materiāls nodrošina elastīgu apdari, kas iztur ikdienas nodilumu.
Domoletti apdares līste lepojas ar skaistu priedes efekta apdari, kas raksturo reālistisku koka graudu tekstūru siltā brūnā tonī. Šis dabiskais izskats ir ideāli piemērots, lai papildinātu plašu interjera stilu klāstu, sākot no mājīgiem lauku stiliem līdz moderniem minimālisma stiliem.
Šī apdare, kuras izmēri ir 2600 mm garumā, 42 mm platumā un 12 mm biezumā, ir ideāli piemērota dažādiem pielietojumiem. Izmantojiet to, lai glīti nosegtu spraugas starp sienām un griestiem, nodrošinātu vienmērīgu pāreju starp dažādiem sienu segumiem vai pievienotu izsmalcinātu dekoratīvu apmali akcenta sienām. Piemēram, to var izmantot, lai izveidotu tīru līniju paneļu sienas augšpusē ēdamistabā, vai lai apdarinātu jaunizveidota loga rāmja malas guļamistabā.
Galvenās iezīmes:
- Zīmols: Domoletti
- Tips: Apdares līste / Dekoratīva līste
- Modelis: JC1022-E-1287B (Alternatīvais modelis: JC1021-E-711)
- Materiāls: Ekspandēta polistirola (EPS) putas
- Krāsa: Priede (Koka efekta brūna)
- Izmēri: 2600 mm (Garums) x 42 mm (Platums) x 12 mm (Biezums)
- Izskats: Reālistiska koka graudu tekstūra, elegants profils
Piešķiriet saviem interjera dizainiem izsmalcinātu eleganci ar šo praktisko un pievilcīgo Domoletti apdares līsti.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES LĪSTE LABĀ JC1021-E-711 2.6M