APDARES LĪSTE KREISĀ JC1022-E-769. 2.6M
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 27 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Domoletti |
| Modelis | JC1022-E-1287B |
| Biezums | 12 mm |
| Līstes tips | Gala apdares grīdlīstes |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502341548 |
Paaugstiniet sava interjera apdari ar Domoletti apdares joslu JC1022-E-769 / JC1022-E-1287B. Šī elegantā baltā apdare ir prasmīgi izgatavota no viegla, taču izturīga putu polistirola (EPS), nodrošinot izsmalcinātu malu jūsu sienu paneļu un apšuvuma instalācijām.
Šī apdares josla ir izstrādāta, lai nodrošinātu nevainojamu pāreju un pulētu izskatu, un tā ir ideāli piemērota dažādiem mājas uzlabošanas projektiem. Neatkarīgi no tā, vai jūs pabeidzat stilīgu akcentu sienu viesistabā vai pievienojat glītu apmali jaunizveidotam apšuvumam gaitenī, šī apdare nodrošina profesionālu un tīru apdari. Tā smalkā, smalkgraudainā tekstūra, kas redzama produkta attēlos, piešķir smalku izsmalcinātību, nepārslogojot jūsu dizainu.
Šīs Domoletti apdares joslas galvenās iezīmes:
- Zīmols: Domoletti
- Modelis/Artikuls: JC1022-E-769 / JC1022-E-1287B
- Materiāls: Putu polistirols (EPS)
- Krāsa: Balta
- Garums: 2600 mm (2,6 metri)
- Platums: 27 mm
- Biezums: 12 mm
- Tips: Apdares josla sienu paneļiem un apšuvumam
Ar saviem precīzajiem izmēriem un izturīgo konstrukciju šī Domoletti apdares josla ir lieliska izvēle, lai panāktu skaidru, aizsargājošu un dekoratīvu malu. Baltā krāsa nodrošina daudzpusību, viegli papildinot plašu krāsu un materiālu apdares klāstu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES LĪSTE KREISĀ JC1022-E-769. 2.6M