APDARES DĒLIS JC971-E-711 2.6X0.122 (2
€9,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 260 cm |
| Platums | 12.2 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Small Sonoma |
| Modelis | JC971-E-711 |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.6344 |
| Sedzamā platība | 0.6032 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Piemērotas apdares sloksnes: 000040159328, 000040159329. Iegādājoties PVC apšuvumu, pārbaudiet partijas numurus. |
| Svītrkods | 502341535 |

APDARES DĒLIS DOMOLETTI SMALL SONOMA, 260 CM X 12.2 CM X 1.2 CM
Domoletti apšuvums var būt ideāls risinājums, ja meklējat inovatīvu, stilīgu un praktisku veidu, kā izdaiļot savu dzīvojamo telpu vai biroju.
Tā ir izgatavota no putu polistirola (EPS), ir videi draudzīga, viegla, izturīga un nedeformējas.
Elementu uzstādīšana ir ļoti vienkārša, un savienojumi ir neredzami. Pēc uzstādīšanas pārklājums ir viegli tīrāms.
Koka imitācijas sienu apšuvums ne tikai piešķir telpām un citām telpām dekoratīvu izskatu un palīdz radīt mājīgu, siltu atmosfēru, bet arī palīdz uzlabot telpu akustiku (izkliedējot iekštelpu troksni) un uzlabo siltumizolāciju.
Izvēlieties sev tīkamāko Domoletti apšuvumu un turpiniet īstenot savus mājas plānus!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES DĒLIS JC971-E-711 2.6X0.122 (2