APDARES DĒLIS JC962-E-1287B 2.6X0.122(2)
€9,96
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 260 cm |
| Platums | 12.2 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Medium Oak |
| Modelis | JC962-E-1287B |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.6344 |
| Sedzamā platība | 0.6032 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Piemērotas apdares sloksnes: 000040159314, 000040159315. Lūdzu, pārbaudiet partijas numurus, iegādājoties PVC apšuvumu. Iepakojumā ir divi apšuvuma dēļi. |
| Svītrkods | 502336806 |

APDARES DĒLIS DOMOLETTI MEDIUM OAK, 260 CM X 12.2 CM X 1.2 CM
Domoletti apšuvums var būt ideāls risinājums, ja meklējat inovatīvu, stilīgu un praktisku veidu, kā izdaiļot savu dzīvojamo telpu vai biroju.
Tā ir izgatavota no putu polistirola (EPS), ir videi draudzīga, viegla, izturīga un nedeformējas.
Elementu uzstādīšana ir ļoti vienkārša, un savienojumi ir neredzami. Pēc uzstādīšanas pārklājums ir viegli tīrāms.
Ozola imitācijas sienu apšuvums ne tikai piešķir telpām un citām telpām dekoratīvu izskatu un palīdz radīt mājīgu, siltu atmosfēru, bet arī palīdz uzlabot telpas akustiku (izkliedējot telpā radīto troksni) un nodrošina labāku siltumizolāciju.
Izvēlieties sev tīkamāko Domoletti apšuvumu un turpiniet īstenot savus mājas plānus!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES DĒLIS JC962-E-1287B 2.6X0.122(2)