APD. STŪRIS PREMIUM24X24/2.48M OAK PAVIA
€2,24
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2480 mm |
| Platums | 24 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF), Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | Domoletti |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 3 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ārējo un iekšējo sienu stūru apdarei. Līmē ar montāžas līmi. Izgatavots no laminētas koksnes šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502305702 |
Uzlabojiet savu interjera telpu estētisko pievilcību ar Domoletti ozolkoka apdares stūri. Šis daudzpusīgais apdares elements ir paredzēts, lai nodrošinātu glītu un pulētu apdari gan ārējiem, gan iekšējiem sienu stūriem, radot vienmērīgu pāreju un aizsargājot stūrus no ikdienas nolietojuma.
- Elegants ozolkoka dizains: Ar skaistu gaišu ozolkoka apdari ar redzamu koka šķiedru, šī stūra apdare piešķir dabiska siltuma un izsmalcinātības pieskārienu jebkurai telpai. Tās laminētā virsma nodrošina konsekventu izskatu un vienkāršo apkopi.
- Izturīga konstrukcija: Izgatavots no laminētas skaidu plātnes (LMDP) un vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF) kombinācijas, šis izturīgais apdares stūris ir paredzēts ilgstošai lietošanai iekštelpās.
- Optimāli izmēri: Ar 2480 mm garumu, 24 mm platumu un 3 mm biezumu, tas nodrošina ievērojamu pārklājumu dažādiem interjera apdares projektiem.
- Viegla uzstādīšana: Paredzēts vienkāršai uzstādīšanai, šo stūra elementu var droši piestiprināt, izmantojot standarta montāžas līmi, padarot jūsu renovācijas darbus vieglāk pārvaldāmus.
- Daudzpusīgs pielietojums: Ideāli piemērots dažādiem interjera iestatījumiem, no modernām viesistabām un mājīgām guļamistabām līdz funkcionālām gaiteņiem un profesionāliem birojiem, nodrošinot tīru malu, kur sienas satiekas vai pagriežas. Katrā iepakojumā ir viena vienība.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APD. STŪRIS PREMIUM24X24/2.48M OAK PAVIA