APD.STŪR.STANDART24X24/2.48M OAK ZAKARPA
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2480 mm |
| Platums | 24 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF), Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | Domoletti |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 3 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ārējo un iekšējo sienu stūru apdarei. Līmē ar montāžas līmi. Izgatavots no laminētas koksnes šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502305678 |
Piešķiriet savām interjera telpām izsmalcinātu un aizsargājošu apdari ar Domoletti ozolkoka apdares stūri. Šis daudzpusīgais apdares elements, kas nācis no Ukrainas, ir paredzēts, lai uzlabotu jūsu sienu izskatu un izturību, nosedzot gan iekšējos, gan ārējos stūrus ar viengabalainu, dekoratīvu pieskārienu.
Izgatavots no laminētas skaidu plātnes (LSP) un vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF) kombinācijas, šis Domoletti stūra apdares elements piedāvā izturīgu un pievilcīgu risinājumu jūsu renovācijas vai būvniecības projektiem. Laminācija nodrošina gludu, viegli tīrāmu virsmu, padarot to praktisku ikdienas lietošanai. Tā elegantā ozolkoka apdare ar reālistisku koka graudu rakstu, kā redzams produkta attēlā, piešķir dabisku siltumu jebkurai telpai.
Ar iespaidīgo 2480 mm garumu, 24 mm platumu un plānu 3 mm biezumu, šī universālā stūra apdare ir piemērota dažādām pielietojuma jomām. To var viegli uzstādīt, izmantojot montāžas līmes, nodrošinot ātru un drošu piestiprināšanu pie sienu virsmām. Ideāli piemērota intensīvas satiksmes zonām vai vienkārši, lai panāktu pulētu izskatu, šī apdares stūra ir ideāla:
- Nepilnību slēpšanai un trauslu sienu malu aizsardzībai gaiteņos un dzīvojamās istabās.
- Tīras, arhitektoniskas līnijas nodrošināšanai vietās, kur sienas satiekas guļamistabās vai birojos.
- Saskaņotas estētikas radīšanai vietās, kur stūrī satiekas dažādi sienu segumi vai krāsas.
Domoletti ozolkoka apdares stūris ir īpaši izstrādāts interjera apdares darbiem, nodrošinot, ka tas skaisti integrējas jūsu mājas interjerā. Katrā iepakojumā ir viena vienība, kas gatava pārveidot jūsu telpu ar savu praktisko funkciju un stilīgo dizainu. Izbaudiet sirdsmieru, ko sniedz 24 mēnešu garantija šai izturīgajai interjera apdarei.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APD.STŪR.STANDART24X24/2.48M OAK ZAKARPA