Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Metināšanas iekārtas tips | Metināšanas stieple (MIG) |
| Pieslēgums tīklam | Vienfāzes |
| Jauda | 2300 W |
| Metināšanas strāvas | 15 - 100 A |
| Produkta veids | Metināšanas iekārtas |
| Zīmols | Stanley |
| Modelis | MIG 100 |
| Spriegums | 230 V |
| Jāizmanto metināšanas materiāli | Stieples |
| Stieples diametrs | 0.8 - 0.9 mm |
| Darba cikls, % | 60 |
| Komplekts | Metināšanas stieple, aizsargvairogs, skava |
| Svars | 6.1 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502692676 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APARĀTS METINĀŠANAS STANLEY MIG 100