Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 6 mm |
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar lielu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 2.5 mm |
| Svars | 90 kg |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 6 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 1 - 2.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502176013 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ALUM.KNIEDES LIEL.G. 4.0X6 50 GAB.