ALUM.KĀPŅU PROF.LĪM.LSW10 2.7M MAT.ALUM.
Preces kods: 502416024
€6,42
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 2700 mm |
| Platums | 25 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 10 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502416024 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ALUM.KĀPŅU PROF.LĪM.LSW10 2.7M MAT.ALUM.