ALUM.GRĪDLĪSTES TUR.+VIETA LED LENTEI
€10,00
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NEUHOFER |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 4.2 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Stiprinājums | Skrūves |
| Produkta veids | Grīdlīstes atbalsts |
| Zīmols | Neuhofer Holz |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.7 cm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots visām NEUHOFER MDF grīdlīstēm. Piezīme: šī prece ir tikai alumīnija turētājs, LED sloksne ir jāiegādājas atsevišķi, atbilstoši vēlmēm, piemērotas ir LED sloksnes līdz 10 mm augstumam. Kopā ar turētāju papildus tiek iegādāta dekoratīvā sloksne 000101031434, kas paredzēta apgaismotā grīdlīstes profilam: 000040087912, lai nosegtu LED sloksni un vienmērīgi sadalītu gaismas plūsmu. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 502223602 |
Piemērots visiem NEUHOFER MDF grīdlīstes modeļiem.
Piezīme: šī prece ir tikai alumīnija turētājs, LED lente jāiegādājas atsevišķi, pēc izvēles, piemērota LED lentes augstumam līdz 10 mm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ALUM.GRĪDLĪSTES TUR.+VIETA LED LENTEI