AL.SAV.LENTE GRĪD.LĪM.LPP38 0.9M MAT.AL.
Preces kods: 502413776
€1,81
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 900 mm |
| Platums | 38 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 2 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502413776 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AL.SAV.LENTE GRĪD.LĪM.LPP38 0.9M MAT.AL.