AL.SAV.LENTE GRĪD. LĪM. LPO80K 1M M.ZEL.
Preces kods: 502414422
€6,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 80 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502414422 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AL.SAV.LENTE GRĪD. LĪM. LPO80K 1M M.ZEL.