AKUSTISKAIS PANELIS 2.4X0.5725M PELĒKS
€23,04
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NEUHOFER |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Platums | 57.25 cm |
| Biezums | 1.9 cm |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | Dekoratīvie akustiskie paneļi |
| Zīmols | Neuhofer Holz |
| Kolekcija | Beton |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.374 |
| Sedzamā platība | 1.374 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Svītrkods | 502560253 |
Augstas kvalitātes produkts ar divām funkcijām. Viena no tām ir dekorēt telpu, otra - samazināt atbalsi. Trokšņa avotiem radītās skaņas viļņi tiek absorbēti 9 mm PET filcā. Tas samazina telpas atbalsi un telpa kļūst klusāka.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUSTISKAIS PANELIS 2.4X0.5725M PELĒKS