AKUMULATORA UN LĀDĒTĀJA KOMPL. 5,0AH 18V
€109,05
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 5000 mAh |
| Produkta veids | Akumulatora un lādētāja komplekts |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | 191B51-7 |
| Savietojamie ražotāji | Makita |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Komplekts | Akumulators BL1850 (18 V, 5,0 Ah); Ātrs lādētājs DC18RC (uzlādē 5,0 Ah akumulatoru 45 minūtēs). |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā: BL1850 Li-Ion 18V 5Ah akumulators. DC18RC uzlādes ierīce |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Svītrkods | 502102666 |
Akumulatora un lādētāja komplekts Makita 191B51-7, 18 V, li-ion, 5000 mAh
LXT® 5,0Ah akumulators un ātrais lādētājs
Ērts lādēšanas komplekts LXT® 18V max instrumentiem, kas sastāv no viena 5,0Ah Li-ion akumulatora ar uzlādes līmeņa indikatoru un ātrā lādētāja, kas uzlādē 5,0Ah akumulatoru 45 minūtēs.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORA UN LĀDĒTĀJA KOMPL. 5,0AH 18V