Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH BLUE |
|---|---|
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Bluetooth interfeiss | Jā |
| Produkta veids | Radio |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | GPB 18V-5 C |
| Garums | 351 mm |
| Platums | 368 mm |
| Augstums | 341 mm |
| Svars | 8.8 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| LCD ekrāns | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502273251 |
RADIO BOSCH GPB 18V-5 C, 100 - 240 V
Izstrādājuma priekšrocības
GPB 18V-5 C Professional ir izturīgs radio, lai radītu dzīvīgu skaņu un mūziku jebkurā darba vietā. Saderīgs ar plašu avotu klāstu, piemēram, Bluetooth®, FM un AUX, tas piedāvā arī pielāgojamību, lai jebkurā darba vietā atskaņotu roka dziesmas, ritmus un daudz ko citu. Izcilai izturībai GPB 18V-5 C Professional aprīkots ar aizsargrāmi un paredzēts, lai izturētu skarbus apstākļus būvvietā. Dzīvīgs un vienlaikus spēcīgs: šī radio iespaidīgo skaņu rada četri skaļruņi ar kopējo jaudu 20 W un iestrādāts zemo frekvenču skaļrunis (20 W) spēcīgai basu rezonansei.
Aprīkojums & pielietojums
Šis radio ir ideāli piemērots radio programmu vai mūzikas atskaņošanai no ar Bluetooth®.Tas ir saderīgs ar visiem Bosch Professional 18 V akumulatoriem.
Papildus informācija
GPB 18V-5 C Professional darbina 18 V vai maiņstrāva no tīkla un tam ir arī divas izvades instrumentu darbināšanai un USB ātrai uzlādei līdz 2,1 A.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORA RADIOS GPB 18V-5 C 18V