Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Svars | 1 kg |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 1 - 200 l/min |
| Darba temperatūra | 1 - 550 °C |
| Produkta veids | Pūtējs |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | DHG180Z |
| Spriegums | 18 V |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502399079 |
GAISA PŪTĒJS MAKITA DHG180Z, 18 V
-
Nepārtraukts darba laiks ar pilnībā uzlādētu akumulatoru: aptuveni 21 min. (Akumulators: BL1860B)
-
Ātrās nomaiņas mehānisms uzgaļu ērtai nomaiņai.
-
Galviņu var noņemt, nepieskarasot karstajai metāla daļai, vienkārši pagriežot plastmasas gredzenu. Savietojams ar dažādiem uzgaļiem.
-
Uzgaļi tiek pārdoti atsevišķi.
-
LED darba gaismas diode ar fona apgaismojuma funkciju.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORA GAISA PŪTĒJS DHG180Z 18V