Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Svars | 0.94 kg |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 22 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 20000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Maksimālais diska diametrs | 75 mm |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCS438N-XJ |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Bezvadu ripzāģis Makita DSS610Z, 18 V |
| Svītrkods | 502541531 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. RIPZĀĢIS DCS438N-XJ 18V