Produkta informācija
| Ražotājs | STONELITA |
|---|---|
| Garums | 490 mm |
| Platums | 190 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Stonelita |
| Kolekcija | Topaza |
| Biezums | 190 mm |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Krāsas nosaukums | Ziloņkaula krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501735911 |
Aukstumizturīgas, neglazētas dekoratīvās flīzes ar akmens imitācijas efektu, kas būs piemērotas sienu apdarei iekštelpās. Iepakojumā: 0,50m².
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKMENS DEKORAT. TOPAZA 01.05 (0.5)