Produkta informācija
| Ražotājs | STONE MASTER |
|---|---|
| Garums | 245 mm |
| Platums | 64 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 24 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Retro Brick |
| Biezums | 25 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.38 |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501743319 |
Dekoratīvas ķieģeļu imitācijas flīzes sienām, kas būs piemērotas iekštelpu apdarei. Iepakojumā: 0,38m ²/ 24 gab.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKMENS DEKORAT. RETR BRICK SAHAR BR.