AERATORS UV3200 32CM 1300W 30L MAKITA
€129,08
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Aeratora tips | Elektriskais |
| Jauda | 1300 W |
| Darbības dziļums | -10 - 10 mm |
| Savākšanas maisa tilpums | 30 l |
| Regulējamo pozīciju skaits | 5 |
| Produkta veids | Aeratori |
| Zīmols | Makita |
| Krāsa | Melna krās., Zila krās. |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Svars | 14 kg |
| Darbības platums | 320 mm |
| Savākšanas maiss | Jā |
| Sūnu grābekļa vārpstas | Nē |
| Skarifikācijas vārpsta | Jā |
| Regulējams augstums | Jā |
| Centrālā augstuma regulēšana | Jā |
| Darbības plūsmas tips | Stumjams |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ergonomisks rokturis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500998680 |
AERATORS MAKITA UV3200, 1300 W
Efektīvs aerators mājsaimniecībām
Aerators ar 1300 W motoru, ergonomiskām roktura satveršanas zonām ērtai vadībai un korpusam viegli piestiprināmu zāles savākšanas tvertni. Aerators ir viegli iztīrāms un uzglabājams laikā, kad tas netiek izmantots.
Lietotāja priekšrocības:
- Jaudīgs elektromotors.
- Vienkārši izmantojama centralizēta viensviras augstuma regulēšana
- Ergonomisks rokturis vieglai manevrēšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AERATORS UV3200 32CM 1300W 30L MAKITA