AERATORS UN SKARIF.EL.GRUNDER 1300W 32CM
€56,83
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Aeratora tips | Elektriskais |
| Jauda | 1300 W |
| Darbības dziļums | -12 - 10 mm |
| Savākšanas maisa tilpums | 40 l |
| Regulējamo pozīciju skaits | 5 |
| Produkta veids | Aeratori |
| Zīmols | Grunder |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Svars | 11 kg |
| Darbības platums | 320 mm |
| Savākšanas maiss | Jā |
| Sūnu grābekļa vārpstas | Jā |
| Skarifikācijas vārpsta | Jā |
| Pļaujmašīnas asmeņu skaits | 18 |
| Regulējams augstums | Jā |
| Centrālā augstuma regulēšana | Jā |
| Darbības plūsmas tips | Stumjams |
| Spriegums | 230 V |
| Dzinēja ātrums | 3600 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502585553 |
AERATORS GRUNDER 31007-01, 1300 W
Ja jūsu zāliens cieš no sūnas, nepietiekamas gaismas un gaisa trūkuma, ir pienācis laiks aerēt zaļo zālienu.
Ar GRUNDER aeratoru WR6006-1600Q varat palīdzēt savam zālienam atveseļoties un efektīvi likvidēt sūnas.
Ar aerētu augsni bioloģiskie procesi notiek ātrāk, augi labāk uzsūc barības vielas un zāle aug biezāka un veselīgāka.
Ar GRUNDER aeratoru WR6006-1600Q varat palīdzēt savam zālienam atveseļoties un efektīvi likvidēt sūnas.
Ar aerētu augsni bioloģiskie procesi notiek ātrāk, augi labāk uzsūc barības vielas un zāle aug biezāka un veselīgāka.
- Jaudīgs (1300 W) un izturīgs aerators ar lielu (40 litru) sūnu savākšanas grozu.
- Aeratora darba dziļums ir 12 mm.
- Augstums regulējams 5 pozīcijās.
- Viegls, manevrēts un ar salokāmu rokturi ērtai transportēšanai un uzglabāšanai.
- Ierīcei ir 36 mēnešu garantija. Garantija juridiskām personām - 12 mēneši.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AERATORS UN SKARIF.EL.GRUNDER 1300W 32CM