Product information
| Skrūves tips | Universāls |
|---|---|
| Garums | 70 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Cinkots |
| Diametrs | 4.5 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | PZ2 |
| Modelis | ZN |
| Vītnes garums | 42 mm |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | 4,5 x 70/42 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502008072 |







Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WOOD SCREW 4.5X70/42 Y ZP10PCS G2