WINDPANEL FOR SHINGLE PE 0.45MM 2M RAL6020
Product code: 502587587
€4,57
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 160 mm |
| Produkta veids | Vējmala |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Materiāls | Metāls |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Špaktele Sakret LH, Gatavs lietošanai, balta krās., 28 kg |
| Barcode | 502587587 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WINDPANEL FOR SHINGLE PE 0.45MM 2M RAL6020