Product information
| Garums | 43 cm |
|---|---|
| Platums | 38 cm |
| Augstums | 73 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Šļūtenes ratiņi |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Regulējams rokturis | Nē |
| Ar riteņiem | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 43 x 38 x 73 cm. Šļūtenes garums: 200 cm |
| Barcode | 501941822 |
Aquaroll M set with 20m classic 13mm (½") hose, 1x 18202/5305, 1x 18200, 3x 18215, 1x 18213, 1x 18300
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WHEELS WITH HOSE AQUAROLL M 967675101