Product information
| Garums | 44 cm |
|---|---|
| Platums | 37 cm |
| Augstums | 83.5 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Šļūtenes ratiņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 1.78 kg |
| Materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Regulējams rokturis | Jā |
| Ar riteņiem | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds, Plastmasa. Regulējams rokturis. Savienojums: 1/2". Paredzēts šļūtenēm: Līdz 45 m |
| Barcode | 501793634 |
HOSE CART HAUSHALT YM3701
Practical and durable watering hose cart that facilitates gardening. Made from high-quality plastic and steel, these carts are sturdy and will last a long time. Adjustable and customizable. This cart features a convenient hose winding mechanism.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WHEELS 1/2 IN HOSE CART YM3701 45M H