Product information
| Svars | 15 kg |
|---|---|
| Darba temperatūras diapazons | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | FLAECHENDICHT F |
| Mērķis | Sienu un grīdu hidroizolācijai zem flīzēm |
| Patēriņš | 0,9–1,4 kg/m² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500978484 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WATERPROOFING FLAECHENDICHT F 15KG