Product information
| Laistīšanas komplekta tips | Laistīšanas |
|---|---|
| Laistīšanas komplekta sastāvdaļas | Pāreja, Savienotājs, Šļūtene |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Produkta veids | Laistīšanas komplekts |
| Zīmols | Kärcher |
| Garums | 3000 cm |
| Svars | 3.6 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Daļu skaits komplektā: 4. Garums: 30000 mm. Svars: 3.6 kg |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Laistīšanas taimeris Kärcher 2.645-174.0 |
| Barcode | 502289252 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WATERING GUN WITH HOSE 1/2. 30M