Product information
| Savietojamie ražotāji | Kärcher |
|---|---|
| Garums | 11.7 cm |
| Platums | 5 cm |
| Produkta veids | Ūdens filtri |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | 4.730-059 |
| Saderīgi augstspiediena mazgāšanas iekārtu modeļi | K 2 Basic, K 2 Compact, K 2 Full Control, K 3 Premium, K 4 Compact, K 4 Full Control, K 4 Premium Full Control, K 4 Premium Full Control Home, K 5, K 5 Compact, K 5 Premium Full Control, K 5 Premium Full Control Home, K 7 Compact, K 7 Premium Full Control Plus |
| Augstums | 5 cm |
| Papildus informācija | Palstmasas filtrs |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500030911 |
The water filter protects pressure washer pumps from dirt particles present in dirty water. This filter extends the lifespan of the pressure washer. Can be used with all Kärcher K2–K7 series household pressure washers.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WATER FILTER HOBBY KARCHER