Product information
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | T veida uzgriežņu atslēga |
| Zīmols | Proxxon |
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 12.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Skrūvju izmērs: 12.5 mm. Savienotājs: 1/2" |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502119599 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VINČA T-TIPA (250 MM 1/2) 23457