VERTICAL+FRAME DOMOLETTI 100-140 ANTHRACITE L
€44,78
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 209.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMS RĀMIS 10-14CM VERTIKĀLS ANTRACĪTA OZOLA LABAIS 3 VIRAS. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416979 |
- Frame made of 22 mm MDF board.
- Frame width can be adjusted within a 40 mm range.
- Included: two vertical frames; spacers; 3 hinges.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VERTICAL+FRAME DOMOLETTI 100-140 ANTHRACITE L