Product information
| Tvertnes tilpums | 23 l |
|---|---|
| Jauda | 1200 W |
| Sausā uzsūkšana | Jā |
| Šķidruma uzsūkšana | Jā |
| Produkta veids | Celtniecības putekļu sūcējs |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GAS 35 L AFC |
| Maksimālais darba spiediens | 0.254 Bar |
| Trokšņa līmenis | 80 dB |
| Vakuuma sūkņa tips | Sausā tīrīšana - šķidrumu uzsūkšana |
| Sūkšanas šļūtenes diametrs | 3.5 cm |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Komplekts | Šļūtene 5 m, Ø 35 mm, ar uzmavu piestiprināšanai pie instrumenta, 1 x plakans plisēts celulozes filtrs, grīdas sprauslu komplekts, 35 mm diametrs, elkonis, 3 x 0,35 m hromēta sūkšanas caurule, 35 mm diametrs, putekļu maisiņš, sprauslu sprauslu uzgalis, 35 mm diametrs. |
| Papildus informācija | AFC - filtra tīrīšanas sistēma |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Rumānija |
| Barcode | 500999726 |
Mobile vacuum cleaner for wet and dry material absorption with automatic filter cleaning
- When using the tool in a mobile way, it can be connected to an L-BOXX container as a practical transport and storage solution
- The automatic filter cleaning system (AFC) ensures consistently high suction power, thus maintaining high performance
- Extremely high suction capability due to a powerful 1200 W suction turbine, which can create a very strong air suction (up to 254 millibars)
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VACUUM CLEANER GAS 35 L AFC (C) 1200W