Product information
| Garums | 46.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 40 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500556638 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS SDS PLUS S4 8.0X450.0MM, 1PC.