Product information
| Garums | 16 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 11 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 110 mm. Montāžas veids: SDS Plus (TE-C) |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Betona urbis Makita E-14928, betons, sds plus (te-c), 6 mm x 16.5 cm |
| Parastā cena | Betona urbis Makita E-14548, betons, sds plus (te-c), 12 mm x 21.5 cm |
| Barcode | 500203008 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS SDS+ 10X160MM STANDARD